سایت هواداران نیوکاسل

سلام من پیرم در آمد تا توانستم این مطالب مهم را برایشما جمع کنم نظر یادتون نره      

                    من سیروس محجوب: شتر می فروشم !

 image

سیروس محجوب تاجر متمول ایرانی که در امارات زندگی می کند با پیشنهادی شش میلیاردی برای اسپانسری پرسپولیس باز هم نام خود را مطرح کرد.

او که طی چند ماه گذشته برای خرید باشگاه نیوکاسل انگلیس ابراز تمایل کرده بود حالا با حضور در تهران تسمیم دارد اسپانسر باشگاه پرطرفدار پایتخت (پرسپولیس) شده و نام خود را بیش از پیش مطرح کند.

زمانی که محجوب اسم خود را به عنوان یک مولتی میلیاردر به نیوکاسل معرفی کرد در اینترنت هیچ مطلبی دست پیدا نمیکنیم و اتفاقا بخشی از ابهامات درباره وی به همین دلیل است که این سرمایه دار ایرانی چگونه ردی از خود در هیچ شرکتی یا بیزنسی باقی نگذاشته است.

در این بین اما مطلبی شبیه طنز در بخش فروم سایت Chronicle live روی صفحه های گوگل وجود دارد که تقریبا یک اتو بیوگرافی است.

مطلبی که در ابتدا جدی به نظر می رسد اما این احتمال وجود دارد که طنز باشد.

در این مطلب که از قول سیروس محجوب نوشته شده چنین آمده است : << اسم من سیروس محجوب است و فکر می کنم  زمان آن فرا رسیده است که خودم را معرفی کنم من یک تاجر ایرانی ساکن دوبی هستم.

در طول سال های گذشته تجارت و صادرات شتر برایم درآمد خوبی داشته ویکی از علایق من است از زمان جوانی به شترها علاقه داشتم و وقتی بزرگ شدم بیشتر وقتم را در بیابان ها و در کنار آنها می گزراندم.

خیلی زود یک کاروان از آنها را پیدا کردم که دوستی نزدیکی با من داشتند و همه جا دنبال من می آمدند.

در دوران نوجوانی بیشتر اوقات آنها در کنار من بودند و کم کم شروع به غذا دادن به آنها کردم یک روز تعدادی از آنها را به یک مزرعه محلی بردم و این آغاز کار من به عنوان یک تاجر حرفه ای و صادر کننده بود.

مزرعه داری دو نفر از آنها را از من خرید اما هدف های من بلند پروازانه بود و می خواستم آنهارا به نقاط دوردست ببرم.

در این راه مشکلاتی وجود داشت و فرودگاه یا یک محلی برای این کار در نزدیکی آنجا نبود.

نخستین فروش خارجی من به خانواده ای در ساندرلند بود که یک شتر برای باغ خود می خواستند.

آنها اسب های زیادی داشتند و می خواستند تغییری در این وضعیت ایجاد کنند.

همان زمان بود که به نیوکاسل رفتم و متوجه شدم که چه شهر زیبایی است و ناگفته نماند که تنها مسیر برای رفتن به ساندرلند از طریق نیوکاسل بود.

من از فرودگاه با اتومبیل به سمت ساندرلند حرکت کردم و ساختمان عظیمی را مشاهده کردم.

آنجا مرا تحت تاثیر قرار داد و سپس متوجه شدم که آنجا سنت جیمز پارک (ورزشگاه زیبای تیم نیوکاسل) است.

ساختمانی باشکوه و خاطره انگیز من عاشق آن مجموعه شدم پش از آن به ساندرلند رفتم تا آن خانواده را ملاقات کنم و آنها یک شتر از من خریدند و گفتند که دوستانشان هم تشویق می کنند که این کار را بکنند.

ماه بعد دوباره به آنجا رفتم تا یک شتر دیگر هم بفروشم و در آنجا دو سفارش دیگر هم گرفتم.

هر بار که به آنجا می رفتم سنت جیمز پارک را می دیدم و یک روز تسمیم گرفتم پولی را که از فروش شتر بدست می آورم برای تصاحب این ورزشگاه شگفت انگیز و جادویی هزینه کنم .

مردم ساندرلند شترهای زیادی از من خریدند و زود من وارد دنیای تجارت شدم و میلیونها شتر را به نقاط مختلف دنیا صادر کردم  و حالا تبدیل به یک مولتی میلیاردر شده ام اما این روزها شتر دیگر خریدار چندانی ندارد و همه به دنبال لاما هستند و من چون علاقه زیادی به آنها ندارم تجارت را کنار گذاشتم و پولی که این سال ها به دست آورده ام را برای خرید سنت جیمز پارک زیبا هزینه کنم.

فکر می کنم تصمیم بسیار خوبی گرفتم و قصد دارم بازیکنان جدیدی را به باشگاه بیاورم وآگهی را از سطح استادیوم جمع کنم و می خواهم شورو هیجان را به جمع هواداران باشگاه بیاورم.

من قبلا یک تاجر شتر بودم ممکن است در گوگل مشخسات زیادی از من پیدا نکنید ولی من فکر میکنم الان وقت آن است که خودم را معرفی کنم و بدانید دوباره بر میگردم.............

منبع:گل

+ نوشته شده در  پنجشنبه پنجم شهریور ۱۳۸۸ساعت 18:37  توسط امیر |